На Житомирщині з початку року платники військового збору на допомогу армії сплатили понад 198 мілн. грн.

1


Фото: мережа Інтернет

12 Серпня 2018,
12:35
Коментувати

3

Протягом семи місяців 2018 платники податків Житомирщини перерахували до державного бюджету 198,4 млн грн. військового збору. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 39,9 млн грн. За липень надійшло 28,6 млн. грн., що на 4,1 млн. грн. більше проти минулого року. Про це повідомляє сектор комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області.

«Військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до таких доходів належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна та інші доходи», – йдеться у повідомленні.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Збір зараховується до державного бюджету. Нарахований дохід оподатковується за ставкою податку 1,5 відсотка.

Оставить комментарий