На Житомирщині розпочалися змагання на кращу снайперську пару серед військових частин Десантно-штурмових військ Збройних сил України

4


Фото: прес-служба командування ДШВ ЗС України

11 Липня 2018,
13:22
Коментувати

94

Змагання проходять у різних номінаціях: зокрема індивідуальних та парних заліків, а також спеціальної бойової роботи снайперів. Також програмою змагань передбачено відпрацювання вправ із нестабільних положень на різній місцевості, які може використовувати снайпер у районі ведення бойових дій, орієнтування на місцевості, дії в складі парі тощо. Про це повідомляє прес-служба командування ДШВ ЗС України.

Метою даних змагань є визначення кращих та найбільш підготовлених майстрів дальнього бою, удосконалення їхньої професійної та фахової майстерності, підвищення рівня польового вишколу тощо.
«Снайпер – це людина, у якої все розкладено по полицях, і якщо він навіть щось планує по годині, то продумує все до найменших дрібниць. Робота снайпера – тиха та непомітна. Він має вміти маскуватися, рухатися, як кішка, влучати в ціль з першого пострілу та мати шалений запас терпіння, відмінну фізичну витривалість», – повідомляє один із офіцерів підрозділу снайперів.
Один із учасників змагань – снайпер на ім’я Григорій (ім’я змінено), який проходити службу в лавах однієї із окремих десантно-штурмових бригад. Хлопець неодноразово виконував бойові завдання у різних «гарячих точках» Донбасу. Для нього бути снайпером – більше ніж робота, це стан душі.
«Справжнього снайпера ви ніколи не помітите, вони не полюбляють розповідати про свою роботу, не мають права на похибку, володіють надзвичайною витримкою та точністю», – розповідає Григорій.
Необхідно зазначити, що переможці даних змагань будуть представляти ДШВ на конкурсі на кращу снайперську пару Збройних Сил України.

Оставить комментарий