На Житомирщині оштрафували колишню поліцейську за невчасно подану декларацію

6


Колишній співробітник патрульної поліції Житомирській області вчасно не подав декларацію про доходи за що поніс покарання у вигляді штрафу. Про це «Журналу Житомира» повідомили в прес-службі прокуратури Житомирської області.

«За участі Новоград-Волинської місцевої прокуратури судом розглянуто справу про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (несвоєчасне подання декларації без поважних причин), вчинене колишнім інспектором сектору реагування патрульної поліції Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області», – інформує прокуратура.

Мова йде про те, що звільнена поліцейська,порушивши вимоги ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», подала електронну декларацію про майновий стан після звільнення тільки 24.10.2017, тоді як граничний строк на її подання закінчився ще 17.07.2017 року.

Постановою Новоград-Волинського районного суду колишнього поліцейського визнали винним у скоєнні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, та накладено штраф у розмірі 850 грн.

Оставить комментарий