На Житомирщині незаконно працюють підприємства по виробництву деревного вугілля. ФОТО

2


В Ємільчинському районі Житомирської області під час перевірки підприємців, які займаються виробництвом деревного вугілля, виявили незаконну діяльність і нелегальних працівників.

Як зазначають в ОДА, перевірка була проведена 9 серпня за участю заступника голови ОДА Олексія Ясюнецкого, представників Держекоінспекції, Нацполиции і голови Ємільчинського району Ігоря Євтушка.

«Під час перевірки встановили факт випалювання вугілля без будь-яких правових підстав. Крім цього, зафіксували неоформлених працівників. Будемо готувати відповідні звернення в поліцію, фіскальну службу та екологічну інспекцію. Бізнес повинен працювати легально, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу і сплачуючи податки, а працівники повинні мати соціальний захист», – сказав Ясюнецкий.

Всього в районі перевірили 7 суб’єктів господарювання – більшість працює з порушеннями. Крім цього, майже на кожному суб’єкті господарювання працівники працюють без належного оформлення.

Згідно з чинним законодавством таким підприємцям загрожує кримінальна та адміністративна відповідальність в залежності від виду і тяжкості вчинених правопорушень.

Оставить комментарий