На Житомирщині чоловік зґвалтував і вбив жінку через те, що вона не хотіла позичати йому гроші

0

Фото: Тетяна Мойсеєва

19 Червня 2017,
16:18
Коментувати

100

  Автор: Тетяна Мойсеєва

У селі Городківка Андрушівського району Житомирської області в одному з будинків знайшли тіло 65-річної жінки з ознаками гнильних змін. Про це повідомив заступник начальника ГУНП Валерій Бондар 19 червня під час брифінгу.

“Жінка лежала на ліжку у своїй кімнаті, вона була оголеною та замотаною в ковдру. У хаті все було розкидане, стіни та підлога були залиті кров’ю. Під час огляду тіла були виявлені тілесні ушкодження. Двері будинку були підперті гілкою, яка означає, що вдома нікого немає. Під час слідчо-оперативних пошукових дій виявилося, що за декілька днів до вбивства жінка отримала пенсію. Проживала вона сама, найближчі родичі жили в Київській області, вони хвилювалися через те, що жінка третій день не виходила на зв’язок. Виявилося також, що до неї неодноразово заходив житель того ж самого села, який часто позичав у неї гроші. У них був конфлікт через те, що жінка часто не хотіла позичати йому кошти”, – повідомив заступник начальника ГУНП Валерій Бондар.

Після того як у село прибула слідчо-оперативна група, чоловік зник з населеного пункту. Пізніше виявилося, що він має схильність до нетрадиційних сексуальних дій: у його помешканні знайшли ряд предметів сексуально-розважального характеру. За результатами судмедекспертизи було виявлено, що, можливо, перед смертю жінку зґвалтували. Злочинця знайшли, ним виявився 30-річний мешканець міста Кам’янське Дніпропетровської області. Він зізнався в тому, що справді мав намір убити жінку та заволодіти її грошима. Чоловік був раніше судимим за такі ж злочини. Наразі відкрите кримінальне провадження.

Оставить комментарий