На реабілітацію та лікування учасників АТО Житомирщини у 2018 році виділили майже 7 млн грн

1


Фото: мережа Інтернет

6 Лютого 2018,
12:53
Коментувати

30

У 2018 році на реабілітацію та лікування учасників антитерористичної операції в обласної бюджеті перебачено майже 7 млн грн. Про це повідомляє департамент праці та соціального захисту населення ОДА.

«Відповідно до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області на лікування та реабілітацію учасників АТО в межах області цього року передбачили 5 млн 850,5 тис. грн, за межами області та за кордоном – ще 1 млн грн», – йдеться у повідомленні.

За рахунок цих коштів учасники АТО можуть:

  • отримати необхідну медичну реабілітацію;
  • скористатись стоматологічними послугами (хірургічне, терапевтичне лікування та зубопротезування);
  • отримати послуги ендопротезування, протезування органів серцево-судинної системи, інтраокулярні лінзи учасників АТО;
  • пролікуватись у санаторно-курортних закладах та пройти реабілітацію за межами області та за кордоном;
  • учасники АТО, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я, можуть отримати грошову допомогу для забезпечення медичним обслуговуванням.

Також учасники АТО щороку можуть отримати одноразову матеріальну допомогу.

Так, в обласній комплексній Програмі соціального захисту осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, пенсіонерів, учасників і ветеранів визвольних змагань (ОУН-УПА) та незахищених верств населення Житомирської області передбачено 3,5 млн грн на 2018 рік для виплати фінансової допомоги, в тому числі і учасникам АТО, пораненим військовим та родинам загиблих учасників АТО.

За детальною інформацією про реабілітацію, пільги, гарантії учасників АТО та членів їх сімей звертайтесь до Центру за тел.: (0412) 47-50-06, (096) 454-61-85. Адреса: м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 1, обласна державна адміністрація, каб. 101.

Нагадаємо, що на Житомирщині 11 родін учасників АТО подали документи для отримання пільгового кредиту на житло.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий