На підприємстві неподалік Житомира під час роботи сушильної камери загинув 30-річний робітник (ВІДЕО)

22


Фото: ВІДЕО: СК-1

10 Серпня 2018,
12:45
Коментувати

3

Три тижню того на підприємстві у с. Довжик сталася трагедія – загинув 30-річний чоловік.

«Молодий хлопець працював на підприємстві всього 16 днів в цеху по виробництву полістирольних плит. Відбувся нещасний випадок, на жаль, людину травмувало зі смертельними наслідками», – говорить начальник управління Держпраці у Житомирській області Сергій Сеніч.

Ярослав називає себе товаришем та колишнім однокурсником загиблого. Розповідає, що тієї мав досвід роботи на різних виробництвах, працював здебільшого майстром.

«Робота йому подобалась. Він узагалі трудоголік і дуже багато часу проводив на роботі – працював у вихідні та рідко ходів у відпустку, часто затримувався, з ним було важко навіть зустрітися через це», – говорити один загиблого Ярослав Смаловський.

Поліція встановила, що під час виробничого процесу загиблий Дмитро Петренко отримав баротравму, розрив внутрішніх органів. Причиною називають порушення правил експлуатації обладнання.

«Під час роботи сушильної камери зайшов працівник і в результаті сильного тиску повітря людину було смертельно травмовано. Порушення правил безпеки праці. На даний час призначено низку експертиз, у тому числі технічних», – розповіла начальник відділу комунікації ГУНП у Житомирській області Алла Ващенко.

«У зв’язку із смертельним наслідком нещасного випадку ми нікого позапланову перевірку підприємства в тому цеху, де відбувся нещасний випадок. Було зафіксовано 15 порушень, із яких 9 створюють загрозу здоров’ю та життю людини», – сказавши

начальник управління Держпраці у Житомирській області Сергій Сеніч.

Товариш загиблого припускає, що тієї взявся самотужки лагодити верстат. У результаті цього й смертельно травмувався.

«Він займався обслуговуванням цього обладнання, відповідав за його безперервну роботу і, звісно, у випадку поломок він цілком міг прийняти рішення самотужки провести ремонт», – говорити один загиблого Ярослав Смаловський.

«На логічній картці чітко прописані всі кроки, яким чином слід виконувати операцію. У випадку, якщо не виконана інструкція, це може призвести до нещасного випадку або негативної ситуації. Насамперед роботодавці повинні проводити інструктажі для людей, які працюють на підприємстві», – говорить начальник управління Держпраці у Житомирській області Сергій Сеніч.

Допоки немає залишкових висновків, чи загинув чоловік у цеху підвищеної небезпеки. Розслідування спеціальної експертної комісії триває. У разі, якщо слідство доведе, що порушення спричинили смерть людини, частину підприємства зупинять.

Оставить комментарий