На оздоровлення дітей на Житомирщині цьогоріч витратять 11 мільйонів гривень (ФОТО)

2


Фото: Житомирська ОДА

28 Лютого 2017,
17:07
Коментувати

1

В обласному бюджеті Житомирщини на оздоровлення дітей шкільного віку у 2017 році витратять 11 млн гривень. Загалом за бюджетні кошти в області планують оздоровити близько 18 тисяч дітей. Про це сьогодні, 28 лютого, у своїй доповіді на нараді з питань оздоровлення та відпочинку дітей повідомила начальник управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь.

«За рахунок бюджетних коштів у 2017 році плануємо оздоровити не менше 18 тисяч дітей області. В обласному бюджеті на оздоровлення дітей передбачені видатки в розмірі 11 млн 140 тис. 600 грн», – зазначила Світлана Гресь.

Відповідно до завдань, визначених обласною комплексною Програмою оздоровлення та відпочинку дітей на 2016–2020 роки, у 2017 році необхідно забезпечити оздоровлення і відпочинок 40 тисяч дітей області.

Заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута звернувся до керівників районів і громад та закликав включитися у процес та зберегти ту позитивну динаміку, яка спостерігається в останні роки у сфері оздоровлення.

Довідково:

Станом на 1 лютого в міських бюджетах, бюджетах районів та об’єднаних територіальних громад передбачено 7 млн 677 тис. грн, що на 450 тис. грн більше від показників аналогічного періоду 2016 року. Кошти передбачено у всіх містах, 12 районах та в одній об’єднаній територіальній громаді.

Для стимулювання органів місцевого самоврядування і райдержадміністрацій збільшувати видатки на оздоровлення і відпочинок дітей у 2017 році буде продовжено практику розподілу путівок, придбаних за кошти обласного бюджету, пропорційно до виділених коштів у місцевих бюджетах.

Нагадаємо, що житомирські дітлахи цього літа відпочиватимуть у Кутаїсі.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий