На одеському ринку «7 кілометр» розпродають речові докази кримінальної справи

9


Вантаж 61 контейнера вартістю від 15 до 20 мільйонів доларів, що належить нікому ТОВ «Меллвил», який був визнаний речовим доказом по кримінальній виробництва, вивозять до Одеської митниці та реалізують на ринку «7-й кілометр»

Про це стало відомо з публікації видання «Багнет»

За даними видання, ТОВ намагався розмитнити цей вантаж на Одеській митниці. Але контролюючі органи з’ясували, що він має невідоме походження і, ймовірно, дістався компанії в результаті вчинення кримінального злочину.

В результаті Слідче управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби України визнало контейнери і вантаж у них речовим доказом у кримінальній справі за ч. 2 ст. 205 (Фіктивне підприємництво), ч. 3 ст. 212 (Ухилення від сплати податків в особливо великому розмірі) Кримінального кодексу України.

Однак власник вантажу – співробітник Департаменту з нагляду за додержанням законів у кримінальному процесі та координації правоохоронної діяльності ГПУ Сергій Сердюк, використовуючи службові та особисті зв’язки сприяє незаконному вивозу контейнерів з товаром (взуття, тканина, госптовари) на промринок «7-й км» під Одесою, де товари реалізуються.

«>

Источник

Оставить комментарий