Міський голова Житомира не задоволений капітальним ремонтом вулиці Перемоги: якість асфальту непогана, а від укладання залишає бажати кращого (ФОТО)

2


Фото: мережа Інтернет

11 Липня 2018,
18:22
Коментувати

78

Автор: Микола Слюсар

Міський голова Сергій Сухомлин перевірив якість дорожнього покриття на нещодавно відремонтованій ділянці дороги по вул. Перемоги. За його словами, підрядник неякісно виконав свою роботу, а компаній, які готові на належному рівні виконувати ремонт доріг, поки що немає. Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні особисто проінспектував капітально відремонтовану ділянку дороги по вул. Перемоги. Немає питань щодо якості асфальту, але якість укладання залишає бажати кращого. Тут недоробка управління, технагляду та самого підрядника. Вийшло ті, чого ми побоювалися: у нас поки немає компаній, які готові на належному рівні виконувати ремонт доріг. А так, як робилося завжди, вже не піде. Я звичайний водій, який на собі відчуває, якісна дорога чи ні. Для цього не потрібно володіти якимись особливими знаннями.Технагляд може визначити товщину шару, дотримання технології, якість асфальтної суміші. Але будь-який автомобіліст Житомира скаже, що ця дорога не відповідає заявленим вимогам і очікуванням жителів міста.

Ми в договорі вказали 30% передоплату, щоб підрядник ризикував не тільки власним ім’я ям і репутацією, але й грошима. У разі неякісного ремонту, він не отримає оплату за роботу.

Цю ділянку або перероблять, або ми будемо розривати договір і брати інших підрядників», – написав Сергій Сухомлин.

Оставить комментарий