Міністр спорту оглянув, як реконструюють головний стадіон Житомира. ФОТО

9


Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов 17 травня оглянув хід реконструкції стадіону «Полісся» в Житомирі. Про це повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

«Роботи на стадіоні «Полісся» фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету та ГФРР. Ми реконструюємо стадіон для того, щоб спортсмени та жителі області могли на ньому займатися. Адже як влада, ми розуміємо, що вкладаючи кошти в спорт, по-перше, нам потрібно буде менше лікувати. По-друге, вже бачимо хороші результати, адже у квітні на Житомирщині 152 чемпіона України. Крім цього, ми розуміємо, що цей об’єкт повинен заробляти на себе. Тому ми все робимо для того, щоб збільшити категорійність стадіону. Тут будуть і тенісні корти відповідної категорії для проведення змагань всеукраїнського масштабу, і додаткові місця для розминки під час змагань з легкої атлетики. Ми робимо все для того, щоб стадіон у подальшому міг заробляти гроші — це наше першочергове завдання. Крім цього, ще не було в обласному бюджеті передбачено стільки коштів на розвиток спорту, стільки в 2018 році», – зазначив голова ОДА Ігор Гундіч.

Міністр спорту та молоді України Ігор Жданов підкреслив, що підтримує такий підхід до розвитку спорту.
 

«Вдячний за те, що ви робите для наших громадян. Головне, щоб якість виконання робіт на стадіоні було високим. Потрібно контролювати графік робіт, щоб підрядники вчасно виконували план проекту», – сказав міністр.

Щодо дати відкриття стадіону «Полісся» Ігор Гундіч анонсував, що це буде останній квартал 2018 року.

«Будівництво немаленьке, яке вкладаємо досить багато фінансів. Сьогодні сказати дату і до неї не встигнути — це ми вже проходили у минулому році. Адже коли почали розбиратися в проекті, то зрозуміли, що фактично тут нічого б не змінилося. Зараз проект дійсно масштабний — в межах 100 млн грн буде коштувати реконструкція Центрального стадіону. І Державний фонд регіонального розвитку, і депутати облради підтримують цей об’єкт. Тому всі разом до кінця цього року ми його відкриємо», – запевнив Гундіч.

Оставить комментарий