Міністр молоді та спорту відвідав військовий вишкіл учасників «Джура-Десантник» на Житомирщині (ФОТО)

8


Фото: Житомирська ОДА

18 Травня 2018,
11:09
Коментувати

1

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов відвідав практичний військовий вишкіл у рамках патріотічної грі «Джура-Десантник» на Житомирщині. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

У рамках робочої поїздкі на Житомирщину сьогодні, 17 травня, Ігор Жданов разом з головою облдержадміністрації Ігорем Гундичем оглянули, як проходять практичні заняття та навчання молоді на військовому полігоні.

«Дуже важливо, що такі заходь та вишколи, як «Джура-Десантник», єднають молодь з різних областей країни. Виховують їх у дусі патріотизму, шанування національних героїв України минулого та сучасності. Щоб отримати право на участь у грі, команди повинні виконати кілька завдань. Зокрема, підготувати презентацію про видатних військовослужбовців Армії УНР та селянських антибільшовицьких повстань 1919-1930-х років. А ще – це гарна нагода для молоді ознайомитися з військовою справою на практиці», – заявив Міністр.

Цьогоріч у грі беруть участь 19 збірних команд з різних областей України. Навчання та практичні завдання учасники виконують на базі Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова та 199-го навчального центру ВДВ.


Оставить комментарий