«Ми будемо ініціювати у парламенті закон, щоб 50% деревини, заготовленої в області, йшли на потреби саме місцевих підприємств», – Олег Ляшко (ФОТО)

5


Фото: Ярослава Туктагулова

15 Червня 2018,
09:03
Коментувати

5

Автор: Ярослава Туктагулова

Радикальна партія буде ініціювати в парламенті закон про те, щоб 50% деревини, заготовленої в області, йшли на потреби саме місцевих підприємств. Про це заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко 13 червня під час візиту до меблевої фабрики MIRT, що знаходиться в Новограді-Волинському.

«Ви лише подивіться, яка краса. Ваше підприємство – це приклад того, якою має бути країна. Треба торгувати не сировиною і не лісом, а готовою продукцією. Це ваша робота і ваші зарплати, тоді не треба буде їхати за кордон, на заробітки, це моя політика, від чому я на вашому підприємстві. Я хочу, щоб у країні таких підприємств було більше. Якщо вивозитимуть ліс, то це означає, що ваше підприємство не працюватиме, тому що скуплять, вивезуть туди, створювати робочі місця і потім завозитимуть сюди втридорога італійські меблі. Коли ми торгуємо сировиною і дешевою робочою силою, це означає, що ми ніколи не будемо жити гідно.

Меблева фабрика MIRT – приклад того, як треба розвивати українську економіку. Тут виготовляють і продають високоякісну продукцію, що набагато вигідніше, ніж торгувати необробленим лісом.

На підтримку таких підприємств ми ввели мораторій на вивіз лісу-кругляка, щоб наші деревообробники були завантажені сировиною.

На прохання директора фабрики будемо ініціювати у парламенті закон, щоб 50% деревини, заготовленої в області, йшли на потреби саме місцевих підприємств.

Моя політика – повернути українців додому. Для цього зарплата в Україні має бути не 120 євро, а хоча б 500, як платять у Польщі за збір полуниці.

Це цілком можливо, якщо впроваджувати економічну політику Радикальної партії.

А на цій фабриці я обов’язково замовлю меблі у свій майбутній президентський кабінет. Тому хочу подякувати вам за таку продукцію. Ви – приклад для всієї країни», – сказав лідер Радикальної партії, народний депутат України Олег Ляшко.

Також лідер Радикальної партії зазначив, що в Україні має бути підтримка національного виробництва, це дасть нові робочі місця для безробітних людей.

«Ми вкладаємо гроші не у вілли, не літаки, а робочі місця.

Наш колектив допомагав на передовій, скидалися хто чим міг. Ми возили гроші, м’ясо, крупи та інше. У нас 12 людей були в АТО, на самій передовій, в гарячих точках», – зазначив генеральний директор фабрики Олександр Ющенко.

«Війна не може об’єднувати, це завжди горе. Вона нікого не обходити стороною. Для того, щоб ми назавжди припинили війну, треба йти до світу дорогою перемоги, а дорога перемоги – це бути сильними. Нас сьогодні має об’єднувати національна ідея. Треба нарешті почати вірити в себе. Нам вселяють комплекс меншовартості, що ми ні на що не здатні. Альо ніхто нічого не зробить, якщо ми це не зробимо, ми маємо вірити в себе, поважати людей праці та зміцнювати національну ідею», – відповів Олег Ляшко.

На знак пам’яті працівники фабрики подарували Олегу Ляшку картину, яка була виготовлена на цьому підприємстві.

Оставить комментарий