Мешканці 4-го Селецького провулку страждають від сміття (ВІДЕО)

3


Фото: ВІДЕО: СК-1

15 Листопада 2017,
10:49
Коментувати

5

Пацюки, зграї бродячих псів, постійний сморід – все це поряд із житловими будинками на провулку 4-му Селецькому. А все через те, що вже понад 2 місяці не вивозять сміття. Вивозити сміття за договором має КАТП 0628. Люди неодноразово дзвонили на підприємство та скаржилися. Результату це не дало. Врешті терпець людей увірвався і свої претензії мешканці направили до міської ради.

Відповідь надійшла через два місяці про ті, що смороду врегулювали вивіз сміття, що сміття вивозиться кожного дня впродовж тижня. Також до відповіді було додане фото про те, що прибирається сміття. Фото було зроблено перед Днем міста влітку. На фото – гарна, чиста територія смітника», – жалуется мешканка провулку 4-го Селецького Олена.

І саме під час зйомок до смітника під’їхав транспорт підприємства і почав відвантажувати непотріб. Водій трактора каже, що приїхав сюди за графіком. Вважає, що люди самі винні. Ніби на підтвердження слів тракториста КАТП до сміттєзвалища під’їхав чоловік із повним причеп великогабаритних відходів.

Нашому питання, чому не вивозить це сміття на санкціоноване звалище, щиро дивувався. Чоловік викинув з причепа декілька целофанових мішків, а будівельне сміття повіз далі. Мешканці, двори котрих виходять на стихійне звалище, обурюються поведінкою таких людей. Кажуть, що фотографували таких порушників і навіть викликали поліцію.

Сміття на провулку 4-му Селецькому таки вивезли. Для цього транспорт КАТП виїжджав декілька разів. Проте гілля поблизу сміттєвих баків залишилося на місці. Деталі дивіться у відео.

Оставить комментарий