Мерія судиться з підрядником, який мав збудувати в Житомирі базу водних видів спорту

3


Питання будівництва на Корбутовке бази водних видів спорту зараз знаходиться в судах, нещодавно правоохоронці проводили виїмку документів в Управлінні капітального будівництва.

Про це 14 листопада у коментарі Житомир.info сказав заступник мера Житомира Матвій Хренов.
 

«Питання зараз у судах. Нещодавно в управлінні капітального будівництва, яке є замовником проекту, була виїмка документації. Коли підрядник не виконав свої зобов’язання – відразу був запит прокуратури і після того, питання було в судах, щоб підрядник повернув нам авансові кошти – близько 700 тис. грн, 30% від загальної суми згідно із законодавством. Тендер виграла київська підрядна організація, вони не виконали ніяких будівельних робіт, тільки вичистили майданчик – зрізали дерева», – сказав Матвій Хренов.

За його словами, підрядник не хоче повертати кошти, тому що все-таки збирається побудувати замовлений об’єкт.
 

«Ми хочемо розірвати з ними договір, а вони не хочуть, бо тоді їм доведеться повернути гроші. Ніяких прогнозів щодо термінів будівництва зараз не можу давати. Поки не буде закрито питання з цим підрядником і не будуть повернуті кошти, сесія більше грошей на цей проект виділяти не буде. Але цей час ми просто так не витрачаємо: аналізуємо проект, вносимо певні корективи, щоб, коли почнемо все ж будівництво, він був вже максимально підготовлений», – пояснив заступник мера.

Нагадаємо, в грудні 2016 року за спорткомплексом «Динамо» на Корбутовке було розпочато будівництво бази водних видів спорту. За півроку будівництво практично не велося: на об’єкті встигли встановити паркан, зрізати дерева і почати «земляні роботи».

Оставить комментарий