Мер Житомира разом з секретарем міськради відлетіли в Берлін переймати досвід міського розвитку

5


Сьогодні 14 червня мер Житомира Сергій Сухомлин, секретар міської ради Наталя Чиж та директор департаменту економічного розвитку міської ради Микола Костриця відлетіли в Німеччину в Берлін переймати досвід міського розвитку.

«Це навчальна поїздка в рамках проекту Інтегрований розвиток міст в Україні, який виконує GIZ, для представників міст-партнерів (Житомир, Полтава, Вінниця, Чернівці, Львів, Київ). Поїздка розпочалася з відвідування Бундестагу», — розповів Микола Костриця.

За його словами, державну фінансову підтримку на розвиток отримають ті міста, які мають затверджені Концепції інтегрованого розвитку (ISEK). Житомир повинен мати свою «картинку майбутнього», на основі якої і фінансується проект розвитку.

«Міський розвиток в Потсдамі: інструменти, процеси, перспективи. Досвід впровадження Концепції інтегрованого розвитку Потсдама. Зустріч з паном Еріком Вольфрамом, керівником відділу міської розвитку при адміністрації федеральної землі у місті Потсдам. Переймаємо досвід!», — написала в фейсбук секретар міської ради Наталя Чиж.

Житомирські чиновники провели зустріч з керівником відділу стратегічного управління, відповідальним за партисипативний бюджет, при адміністрації федеральної землі у місті Потсдам паном Крістіаном Маасом.

На фотографіях, які виклала Наталя Чиж, крім Сухомлина також присутній радник мера, депутат міської ради від Блоку Петра Порошенка Олександр Черняхович, депутат від ВО «Батьківщина» Василь Шевченко і Микола Костриця.

На офіційному сайті Житомирської міської ради станом на 21:00 14 червня інформації про закордонне відрядження мера та секретаря міської ради немає.

Оставить комментарий