Матері, у якої на пожежі загинув 8-річний син, дали 3 роки обмеження волі

12


До 3-х років обмеження волі суд засудив мешканку села Болячев Брусилівського району, в результаті безвідповідальності якій загинув її 8-річний син. Про це повідомив речник Генпрокуратури Андрій Лисенко в Facebook.

Як повідомлялося, 47-річна мешканка Болячева в серпні 2016 року разом зі своїм співмешканцем поїхала в гості, залишивши без нагляду своїх дітей 5, 8 і 12 років.

Мати була відсутня 7 годин. Голодні діти спробували розігріти собі їжу на несправній електроплиті, що призвело до замикання і пожежі. В результаті 8-річний хлопчик отруївся токсичним димом, його дві сестри потрапили до лікарні, одна з них – з опіками.

Слід зауважити, що сім’я, в якій розігралася трагедія, перебувала на обліку як яка перебуває у складних життєвих обставинах. Соціальні служби неодноразово вилучали дітей з цієї сім’ї і поміщали в дитячі реабілітаційні установи.

І все одно трапилася біда. За злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною (ст. 166 КК України) Брусилівський районний суд засудив жінку до трьох років обмеження волі. Апеляційний суд залишив вирок без змін.

Стане засуджена після «перековки» турботливою матір’ю? Ні, звичайно. Але про позбавлення її батьківських прав не повідомляється.

Нагадаємо, засуджені до обмеження волі, відбувають покарання у межах адміністративно-територіальної одиниці, носять звичайний одяг, можуть витрачати свої гроші в будь-яких кількостях, мають право на короткострокові побачення без обмежень і раз на місяць — на тривалі-до трьох діб. Мають також право виїжджати за необхідності за межі виправної установи.

Оставить комментарий