Малу приватизацію в Україні будуть проводити за технологією блокчейн

6


Державне підприємство СЕТІВ, що реалізує арештоване майно з допомогою технології Blockchain, приєднається до Prozorro у процесі реалізації всіх активів, у тому числі підприємств малої приватизації.

Зазначимо, що Prozorro і СЕТІВ — дві системи, що забезпечують реалізацію майна з максимальною прозорістю та мінімальними можливостями для корупції. Однак вони підпорядковуються різним відомствам: Prozorro — Мінекономіки, а СЕТАХ — Міністерству юстиції.

«Шляхом довгих переговорів ми прийшли до спільного знаменника: майданчик OpenMarket приєднується до ProzorroПродажи в реалізації всіх активів, зокрема малої приватизації, майна збанкрутілих банків, прав оренди і т. д.», — заявив заступник міністра економіки України Макс Нефьодов.

Також повідомляється, що обидві системи електронних торгів підписали дорожню карту співпраці.

СЕТАХ — це державне підприємство, створене з метою здійснення електронних торгів конфіскованим майном. В основу торгів покладено технологію Blockchain.

Як зазначалося, з допомогою торгів держава реалізувала через нього арештованого майна на 6 млрл гривень.

Наприклад, через СЕТІВ продавали один з найбільших олійних комбінатів України за 150 000 000 гривень. Нещодавно тут виставили на продаж Ferrari боржника, який не виплачував аліментів. Раніше там знаходився на продаж конфіскований російський Boeing. Крім цього, там оголосили про продаж двох спиртзаводів з-за проблем з виплатою зарплати.

Facenews

Оставить комментарий