Лещенко: У нинішньому вигляді СБУ повинна припинити існування

7


Треба просто визнати як медичний факт, що при Порошенко СБУ остаточно перетворилося в комерційну фірму з елементами колектора і приватного розшуку.

Точніше, є дві СБУ. Одна бореться на фронтах, виявляє диверсантів і шпигунів. А друга мародерствує в тилах. Один із кричущих прикладів такого рекету – це наїзд на українських виробників коньяку. Три роки! Повторюся, три роки (!) СБУ розслідувала справу про імпорт коньячних спиртів. Що вже саме по собі смішно – де тут інтереси спецслужби, незрозуміло? Три роки відволікалися ресурси спецслужби, їх людино/години, гроші, страждала їх репутація – і в підсумку справа закрита Генпрокуратурою за статтею «відсутність події злочину» та постановлено повернути вилучене тому власникам.

Промишляв цим всім департамент «К» СБУ на чолі з улюбленцем журналістів-розслідувачів Демчиной (під слідством НАБУ). Але Демчина – це просто подовжувач рук громадян за прізвищем Кононенко і Грановський, особисто подбиравших як його на посаду, так і заступників до нього.

У нинішньому вигляді СБУ повинна припинити існування. Їх треба позбавити повноважень розслідувати економічні злочини. І не кажіть, що нами нічого не робиться крім викриттів – законопроект 8057 вже кілька місяців як поданий в Раду і навіть отримав підтримку Гройсмана. Правда, залишилося домогтися відмашки з Банкової – а це значить, що хлопцям доведеться обрізати собі корупційний кисень.

 

«>

Источник

Оставить комментарий