Легендарний актор і співак Адріано Челентало боїться за своє життя

4


Італійський музикант, актор і співак Адріано Челентано повідомив про те, що за ним і його дружиною стежить група невідомих осіб. Їх наміри для 79-річного чоловіка поки не ясні, але Челентано всерйоз почав побоюватися за своє життя. Про це він сам написав у своєму блозі.

За словами зірки кіно та естради, ланцюжок страшних його подій почалася минулого тижня невідомі розбили скло в автомобілі його дружини Клаудії Морі, проте нічого при цьому не викрали. Як стверджує Челентано, зловмисники — щонайменше шість чоловік, — проникають в його оселю, а з вулиці за будинком спостерігає ще один спільник.

«Ці події змушують нас думати, що злочинці намагаються дістатися до мене і Клаудії, спостерігаючи за всіма нашими діями», — підкреслив Челентано.

За словами артиста, надати історію розголосу він вирішив на той випадок, якщо з ним або його дружиною трапиться щось серйозне — «ці дані могли б стати передісторією», пояснив він. Адріано Челентано вже звернувся за допомогою до поліції і надав їм записи з камер спостереження, встановлених в будинку.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий