Лайма Вайкуле запрошує на «Рандеву»

10

18 Липня 2017,
16:06
Коментувати

1

«Фестивальне літо» на «Інтері» триває! Наступна велика подія музичного марафону — третій Міжнародний фестиваль «Лайма. Рандеву. Юрмала». З 20 по 23 липня неперевершена Лайма Вайкуле знову збере у знаменитому концертному залі «Дзінтарі» своїх друзів — відомих артистів з усього світу.

Фестиваль був заснований три роки тому завдяки особистій участі і творчому таланту Вайкуле. Назва фестивалю повністю відображає його ідею: «rendez vous» у перекладі з французької — «побачення». Лайма запрошує друзів зустрітися у своєму улюбленому місті, взяти участь у фестивалі та разом виступити на юрмальській сцені.

«Мені дуже подобається приймати влітку гостей і влаштовувати вечірки, — зізнається Лайма Вайкуле. — Юрмала для цього — ідеальне місце, і у мене так багато фантастичних колег, які погодилися на музичне рандеву на сцені концертного залу «Дзінтарі». Для мене фестиваль, в першу чергу, — це місце зустрічі з друзями-артистами, чудова можливість зібратися усім разом на одному майданчику. А для глядачів «Рандеву» — унікальний шанс почути легендарних й улюблених артистів на одному концерті. Запрошую всіх на свято пісні і гарного настрою!»

У цьому році господині фестивалю вдалося зібрати на музичному святі зірок різних жанрів і поколінь. На «Рандеву» виступить понад 50 виконавців і колективів. Серед них — британська рок-зірка Кріс Норман (екс-соліст групи Smokie), легенди грузинської сцени Вахтанг Кікабідзе та Нані Брегвадзе, українські зірки — Ірина Білик, Злата Огнєвіч, «Потап і Настя», «Время и стекло», шоу-балет Freedom, Mountain Breeze, а також Валерій Меладзе, Олена Ваєнга, Валерій Сюткін, Стас Михайлов, Валерій Леонтьєв, Леонід Агутін, Володимир Пресняков, Наталія Подольська, Аркадій Укупник, Олександр Ревва, група «А-студіо» та багато інших артистів. Також у фестивалі візьмуть участь зірки світової оперної сцени Хібла Герзмава та Крістіне Ополайс.

Лайма Вайкуле ніколи не боялася експериментувати, тому на глядачів «Рандеву» чекає багато сюрпризів: несподівані дуети та тріо, яскраві музичні прем’єри і нове звучання улюблених творів. Так, Вахтанг Кікабідзе заспіває разом з Валерієм Меладзе і оперною дівою Хібла Герзмава. Кріс Норман виконає «Stumblin’in» в дуеті із зіркою, ім’я якої поки не розголошується. До речі, усі артисти співатимуть наживо і виступатимуть у супроводі музичного колективу, відібраного особисто Лаймою Вайкуле.

Організатори підкреслюють, що «Рандеву» — не конкурс виконавців, а яскраве вражаюче шоу, яке зібрало на одній сцені зірок естради першої величини, найкращих представників академічного мистецтва і хедлайнерів клубної культури. Тут усі артисти — вже переможці. Кожен номер — поза конкуренцією. Кожна пісня — гідна гран-прі!

Дивіться фестиваль «Лайма. Рандеву. Юрмала» з 20 по 23 липня о 20:30 на телеканалі «Інтер» — https://youtu.be/G7NnrNmywmU

 

Оставить комментарий