Квіти для міського голови та слова вдячності за допомогу: житомирянка прийшла на позачергову сесію міськради, щоб висловити свою вдячність за отриманий дозвіл на житло (ФОТО)

4


Фото: Ярослава Туктагулова

17 Травня 2018,
17:30
Коментувати

5

Автор: Ярослава Туктагулова

Житомирянка, якій міський голова та місцеві чиновники допомогли з приватизацією житла, прийшла 17 травня на засідання позачергової сесії, щоб подякувати всім за допомогу.

«Доброго дня, я житомирянка. Дякую вам за можливість тут виступити. Довгий годину вирішувалося моє житлове питання, ще з 2001 року ми пройшли багато випробувань. Я вже зневірилася, але звернулася до одного з депутатів і з мером вирішилося дуже багато питань, які не вирішувалися довгий період. Я дуже вдячна людям, які допомагали мені. Я отримала ордер на житло і документи на приватизацію. Хочу подякувати нашому меру та його заступникам, смороду дуже мені допомогли», – розповіла житомирянка та подарували букет квітів міському голові.

Нагадаємо, що у Житомирі 17 травня розпочалося позачергове засідання сесії міської ради. На порядку денному 6 питань. На початку засідання зареєструвалися 25 депутатів.Оставить комментарий