Костянтинівський йде з парламенту, щоб звільнити дорогу Яценюку, – експерт

0

Нардеп Костянтинівський, якого висував «Народний фронт», склав мандат, щоб звільнити дорогу до парламенту Арсенію Яценюку. Це також свідчення того, що для бізнесу, який представляє Костянтинівський, депутатський мандат перестає бути цікавим з-за недоторканності.

Про це сайту «24» повідомив виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Олександр Леонов.

Складення депутатських повноважень Костянтинівським — перша ластівка такого розвитку подій, коли людина відчула, що мандат несе певні загрози. Крім того, певні депутати від «НФ» знаходяться зараз під певним підозрою (Максима Полякова позбавили недоторканності — «24»), і, очевидно, Костянтинівський це відчуває, тому виходить з-під удару НАБУ і САП, — відзначає Леонов.

За словами експерта, довибори до парламенту, які мають відбутися в одномандатному окрузі №220 у Києві, будуть досить цікавими. Як вважає Олександр Леонов, обов’язково будуть балотуватися всі опозиційні партії: «Батьківщина», «Свобода», УКРОП, «Демальянс», партія екс-глави СБУ Валентина Наливайченка «Справедливість».

«Але перемогти цим кандидатам буде важко, тому що всі вони будуть діяти в одному опозиційному сегменті, що розвіє електорат. І є сумніви, що вони зможуть домовитися між собою. Це дасть можливість перемогти представнику того ж «НФ» і безпосередньо Яценюку. Але за умови, що «фронтовики» домовляться з БПП, щоб ті не висували свого кандидата», — вважає Леонов.

Нагадаємо, висуванець «Народного фронту», а нині позафракційний депутат В’ячеслав Костянтинівський написав заяву про відмову від мандата народного депутата. За його словами, майже три роки у Верховній Раді були для нього «похмурими» в житті. Костянтинівський був обраний у Верховну Раду України по 220 виборчому округу.

Facenews

Оставить комментарий