Кондуктора та АТОвця Сергія Шуліки госпіталізували до лікарні житомирської, щоб стабілізувати його стан та відправити на операцію до Києва (ВІДЕО)

2


Фото: ВІДЕО: СК-1

6 Лютого 2018,
11:42
Коментувати

37

Житомирському кондуктору та ветерану військових дій потрібна термінова операція на серці. Нині чоловіка госпіталізували. Журналісти СК1 супроводжували його на обстеження та передали під повний нагляд медиків. Дорогою до лікарні чоловік зізнається, що після одужання планує знову їхати на Схід.

Обласні чиновники пообіцяли, що житомирські лікарі візьмуться лікувати Сергія Миколайовича в обласній лікарні.

Завідуючий відділенням констатує, що у Сергія Шуліки стан здоров’я поганий. Серце чоловіка потребує негайного оперативного втручання. Оперувати житомирські лікарі не беруться, бо випадок складний. Зробити операцію зможуть в інституті серцево-судинної хірургії у Києві.

«Він не зовсім простий пацієнт. Непроста ситуація. Вирішили оперуватись в інституті Амосова. Вже було домовлено на завтра про госпіталізацію. Але, враховуючи, що він просто задихається, чоловік може просто не доїхати до Києва. Тому його поклали до нас. Зараз кладемо в реанімацію – кардіохірургічну. І будемо, як то кажуть, „приводити до почуттів“», – каже завідувач кардіохірургічного відділення КУ «Обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського» Анатолій Матвійчук.

Сергія Шуліки одразу госпіталізували до реанімації. У відділенні інтенсивної терапії житомирські лікарі обіцяють стабілізувати стан пацієнта. Найближчим часом Сергія Миколайовича чекає операція у столиці.

Оставить комментарий