Концертна програма та вручення подяк: у Житомирі відбулись заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю (ФОТО)

3


Фото: Діана Гречко

30 Листопада 2017,
14:31
Коментувати

6

Автор: Діана Гречко

У Житомирському міському палаці культури 30 листопада відбулись заходи з нагоди відзначення МІжнародного дня осіб з інвалідністю. На присутніх чекала концертна програма, а найбільш активних представників общественных організацій людей з інвалідністю нагородили почесними грамотами.

«Міжнародний день людей з інвалідністю відзначають щорічно 3 грудня. Цей день визначений для того, щоб привернути увагу суспільства до проблем та нагадати про постійний обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю. На жаль, як в країні, так і в області кількість таких людей зростає. На Житомирщині нараховується 104 тис. осіб з інвалідністю, більше 5 тис. з яких складають діти. Бажаю вам здоров’я, оптимізму, творчого натхнення та досягнення своїх цілей», – сказав директор департаменту праці та соціального захисту населення ОДА Юрій Прокопець.

Нагадаємо, що учні Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату 29 листопада у ЖДУ ім. І. Франка презентували свої поробки та сувеніри, які виготовили власноруч.

Оставить комментарий