Компанія з іноземними інвестиціями хоче вирощувати хміль на Житомирщині

9

Акціонерне товариство з іноземними інвестиціями «Київ-Атлантик Україна» висловило бажання розвивати хмелярство на території Житомирщини.

Як повідомили «Журналу Житомира» в прес-службі Житомирської облради, компанія зацікавлена в отриманні 150 га землі під хмільники в Пулинском, Ємільчинському або Олевському районах. Голова обласної ради Володимир Ширма 6 лютого провів зустріч з представниками бізнесу.

За словами співвласника товариства Девіда Свірі, основним видом продукції, яку виробляє компанія, є високоякісні комбікорми, вітамінні добавки для всіх тварин.
 

«Компанія спеціалізується на виробництві високоякісної сільськогосподарської продукції, зберіганні та переробці сировини, постачає сільгоспвиробникам техніку та засоби для ведення господарства, випускає комбікорми і кормові концентрати. Ми плануємо розширювати виробництво і готові інвестувати кошти в розвиток хмелярства на Житомирщині», – розповів Девід Свірі.

Спілкуючись з представниками бізнесу, Ширма Володимир зазначив, що обласна влада зацікавлена в інвесторів і буде всебічно допомагати в реалізації інвестиційних проектів в Житомирській області.
 

«Інвестиції в економіку нашого регіону є одним з найбільш важливих факторів для подальшого розвитку Житомирщини. Ми готові підтримувати чесних і відповідальних інвесторів, які працюють прозоро, створюють додаткові робочі місця, сприяють розвитку інфраструктури, наповнюють місцеві бюджети. Насамперед зацікавлені саме в тих інвесторів, які будуть вкладати кошти в сільське господарство. Такі інвестиційні проекти будуть сприяти зростанню рівня та якості життя населення в районах», – підкреслив голова облради.

Нагадаємо, підприємство з німецькими інвестиціями «Хопштайнер Україна» займається вирощуванням і переробкою хмелю в Житомирській області.

Оставить комментарий