Кім Чен Ин передав Путіну лист

9


Голова верховного народного зібрання КНДР Кім Ен Нам передав президенту Росії Володимиру Путіну письмове послання від північнокорейського лідера Кім Чен Ина.

«Передусім я маю честь і з власної поштивістю передати вам щирий привіт від голови Держради КНДР Кім Чен Ина на вашу адресу», — сказав Кім Ен Нам.

Він також передав йому великий конверт з листом від лідера КНДР. Путін, у свою чергу, підтвердив запрошення Кім Чен Ину відвідати РФ з візитом.

«Прошу передати лідеру Північної Кореї товаришеві Кім Чен Ину наше запрошення відвідати Росію з візитом. Зокрема, це можна було б зробити в рамках Східного економічного форуму у Владивостоці у вересні цього року», — заявив Путін.

«Можна зробити і окремо, це ми можемо узгодити, поза прив’язки до якихось міжнародних подій. Ми можемо узгодити це по лінії міністерства закордонних справ», — підкреслив російський лідер.

Крім того, Путін прокомментирова зустріч Кім Чен Ина і президента США Дональда Трампа.

«Завдяки зустрічі Трампа та Кім Чен Ина з’явилися перспективи для мирного врегулювання ситуації з КНДР політико-дипломатичними засобами. Зустріч Кім чен Ина і Трампа знижує загальний рівень напруги навколо Корейського півострова», — сказав Путін.

Facenews

Оставить комментарий