«Інія» відремонтує лоцманський катер «Лоцман Ємельянов» на замовлення філії «Дельта-лоцман» з Миколаєва на суму понад 2,4 млн грн

2


15 червня 2017 року філія «Дельта-лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України» провів конкурс на надання послуг докового ремонту лоцманського катера «Лоцман Ємельянов» через систему електронних закупівель «Prozorro». За результатами було акцептована пропозиція ТОВ «Інія» з сумою закупівлі понад 2,4 мільйона гривень.

Всього в аукціоні брали участь 2 компанії – ТОВ «Інія» і ТОВ «Південна суднобудівна компанія».

За результатами конкурсу був укладений договір на надання послуг докового ремонту лоцманського катера «Лоцман Ємельянов» з ТОВ «Інія» на суму 2 449 154,18 гривень.

Також, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» —https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/38351502/, Громадської організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що переможець торгів – ТОВ «Інія» створено у серпні 2012 року зі статутним капіталом 25 000,00 гривень. Єдиним засновником підприємства значиться якийсь Ігор Баранов. Підприємство почало брати участь у закупівлях з жовтня 2014 року.

Вищевказаний аукціон, пройшов без видимих порушень, однак так буває далеко не завжди і у випадку якщо Ви все-таки зіткнулися з дискримінацією або порушеннями прав, закликаємо повідомляти про такі факти в Громадську організацію «Верховенство права» на електронну пошту http://verhovenstvo.com/contacts.

 

Источник

Оставить комментарий