Гройсман запропонував зробити «Гостомель» аеропортом для лоукостерів

1

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запропонував зробити аеропорт «Гостомель», який зараз використовується як база для ДП «Антонов» і «Авіаліній Антонова», аеропортом для лоукостерів.

Про це він сказав під час наради з питань розвитку авіасполучення в Україні.

На думку прем’єра, потрібно розробити проектну документацію розвитку аеропорту «Гостомель» та визначити вартість необхідних робіт.

«Ми зараз повинні прийняти рішення, яке дозволить нам вирішити багато питань, серед яких — скасування будь-яких монополій в «Борисполі», залучення нових авіаперевізників і зниження вартості квитків для наших пасажирів», — заявив Гройсман.

За підсумками наради було прийнято рішення продовжити політику залучення лоукостів в Україні, опрацювати питання тимчасового надання умов для лоукостів в аеропортах «Бориспіль» або «Київ» (Жуляни) строком на один рік, а за цей час перетворити аеропорт «Гостомель» в аеропорт для лоукост-перевізників. Крім того, умовою залучення лоукостів має стати входження перевізників у регіональні аеропорти України.

Аеропорт «Гостомель» знаходиться в 25 кілометрах на північний захід від Києва, в двох кілометрах від селища Гостомель. Він має штучну злітно-посадкову смугу довжиною 3,5 км і шириною 56 м, але не має терміналу.

Нагадаємо, що питання аеропорту для лоукостерів став актуальним після того, як ірландська авіакомпанія Ryanair скасувала плани з початку польотів в Україну, не зумівши домовитися з «Бориспіль».

Facenews

Оставить комментарий