Готуйтеся до пробок. Влада Житомира назвали вулиці, які перекриють через капітального ремонту

3


Ще в минулому році влада Житомира анонсували проведення так званих аварійних ремонтів доріг. І сьогодні 13 березня на брифінгу для журналістів мер Сухомлин пояснив, що комунальники вже готові до проведення таких швидких ремонтів, але поки погода не дозволяє розпочати ці роботи.

«Управління працює над цим питанням. Спочатку буде аварійний ремонт. І тут потрібно, щоб температура все-таки була приблизно 10°C. роботи можна проводити. До 21 березня у нас прогнози говорять, що буде від -1°C до -8°C вночі. Лише в кінці березня ми зможемо приступити до цих робіт», — розповів Сергій Сухомлин, передає Житомир інфо.

У муніципалітеті також планують кілька капітальних ремонтів. На початку року мер говорив за три вулиці: Велика Бердичівська, Театральна і Київська. Однак, після консультацій стало зрозуміло, що одночасно капітально відремонтувати відразу три вулиці — неможливо.

«Зараз відпрацювали всі можливі варіанти. Ми не зможемо в цьому році зробити ці три вулиці. Це пов’язано не тільки з великими обсягами робіт по заміні комунікацій, а ще з організацією дорожнього руху. Нам потрібно буде на місяць-півтора повністю паралізувати рух комунального транспорту, а саме тролейбусів, в центрі міста. Тому ми не зможемо одночасно робити і Київську і Театральну. В цьому році ми плануємо зробити вулицю Київську», — анонсував мер Житомира.

Вулиця Київська — не єдина, яку планують капітально відремонтувати в 2018 році.

«Ми відпрацьовуємо питання, і вже зроблений проект капітального ремонту вулиці Перемоги. Вона знаходиться в незадовільному стані від площі Соборної до проспекту Миру. Потрібно капітально зробити всю вулицю. І також потрібно зробити капітальний ремонт вулиці Покровській. Від проспекту Незалежності до вулиці, якщо я не помиляюся, Крошенській, це до повороту. Зробити капітальний ремонт цієї частини вулиці», — сказав голова Житомира.

Всього на ремонти доріг в цьому році в мерії планують витратити близько 60 млн гривень. На аварійні та поточні ремонти приблизно 20 млн. і близько 40 млн гривень на капітальні ремонти.

Нагадаємо, в минулому місяці, комунальники приступили до ремонту дорожнього покриття по вулиці Бориса Тена.

Оставить комментарий