Горите в пеклі: жителі Донбасу в жаху від того, що творять бойовики

4


Українці, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донбасу, вже розчаровані в «визволителів», яких так чекали. У соціальних мережах користувачі пишуть, що бойовики, замість того, щоб побудувати своє, можуть тільки відбирати створене.

Журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Твіттері виклав розповіді місцевого населення.

Так, серед інших безчинств, що творять бойовики, зокрема, йдеться про місцевій церковці, де багато років поспіль була недільна школа. Зараз її відібрали «ополченці».

«І ось на тижні туди завалилися наші ополчены, повиганяли всіх, незважаючи на плач дітей, і сказали – тепер це їхній будинок. Я туди з дитинства ходила. Як там було добре, і молодь відмінна – ніхто не курить, не п’є, не матюкається, всі добрі. Ополчены, від кого ви захищаєте нас?», — скаржаться в соцмережі.

Також донеччани повідомляють, що бойовики «поотжимали все».

«Он, на Сарматської, стоять недобудовані будинки – розуму не вистачає добудувати і сидіти там? Горите в пеклі. Поотжимали всі нормальні будови, самі нічого не побудували і не домоглися, а потім п’яні ходять по магазинах і пиво купують, кричать ночами. Все для людей», — коментують події на Донбасі.

«Миронівський, селище енергетиків. Як раз п’ять км фронту. В ньому було 12 тисяч осіб, зараз 8 тисяч. Поле під селищем на схід було засіяно житом!!! Зайшла до своїх родичів, а у них в передпокої прапор наш висить навпроти дверей, але вони страшенно втомилися від в*місцевих», — розповідає в Твіттері користувач з ніком «Ця точка».

«І Україна вже пишуть з великої літери, як годиться», — додає Кріп поскотовский.

Народні невдоволення щодо окупантів зростають з кожним днем. Бойовики в п’яному угарі творять дивовижні речі. Нещодавно «визволителі» вирішили постріляти з автоматів по дітях.

Як повідомив на брифінгу речник Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк, окупанти, розважаючись в громадському місці, обстріляли з автоматичної зброї групу молоді.

За словами спікера, російське командування намагається приховати цей факт, розслідування проводиться представниками так званої «військової комендатури». Для виявлення учасників конфлікту і недопущення їх виїзду в РФ російські прикордонники посилили режим перевірки осіб, які здійснюють перетин кордону з тимчасово окупованих територій України.

Facenews

Оставить комментарий