«Фірма «Мега-Буд» виконає капремонт скверу на замовлення Харківської міськради на суму понад 6,3 млн грн

7



















25 травня 2018 року Департамент комунального господарства Харківської міськради провів конкурс на отримання послуг капітального ремонту зеленої зони скверу по вул. Трінклера, 6 р. в Харкові через систему електронних закупівель «Prozorro». За результатами було акцептована пропозиція ТОВ «Фірма «Мега-Буд» з сумою закупівлі більше 6,3 млн гривень.

Всього в аукціоні брали участь 3 компанії – ТОВ «Фірма «Мега-Буд», ЧКРФ «Венера» і ТОВ «ЄП-767».

За результатами конкурсу був укладений договір на отримання послуг капітального ремонту зеленої зони скверу по вул. Трінклера, 6 р. в Харкові з ТОВ «Фірма «Мега-Буд» на суму 6 324 906 гривень.

Також, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» —https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/40629969/, Громадської організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що переможець торгів – ТОВ «Фірма «Мега-Буд», створено в липні 2016 року зі статутним капіталом 48 000,00 гривень. Єдиним засновником підприємства значиться якийсь Антон Коротких. Підприємство почало брати участь у закупівлях з листопада 2016 року.

Вищевказаний аукціон, пройшов без видимих порушень, однак так буває далеко не завжди і в разі, якщо Ви все-таки зіткнулися з дискримінацією або порушеннями прав, закликаємо повідомляти про такі факти в Громадську організацію «Верховенство права» на електронну пошту http://verhovenstvo.com/contacts.

 

Источник

Оставить комментарий