Фестиваль «Різдвяний джаз» на майдані у Житомирі, репортаж з концерту. ФОТО

20


Близько сотні глядачів зібрав фестиваль «Різдвяний джаз», який пройшов під відкритим небом на майдані Корольова в Житомирі. У той час як одні просто насолоджувалися музикою, інші навіть підтанцьовували, намагаючись зігрітися. Люди зізнаються: джаз сьогодні звучить по-особливому казково і атмосферно, передає Житомир інфо.

«Любимо джаз, тому що я ще танцюю в клубі «Ретро». Обожнюю джаз. Танці — це сенс життя, це молодість, це здоров’я, це оптимізм», — ділиться Любов Тихоступ.

«Ми спеціально прийшли, щоб послухати, погуляти, чого вдома сидіти. Дуже гарний настрій», — розповідає Ганна Пінчук.

«Взагалі, джаз це не по мені, але якщо є така можливість, то треба гуляти. Зараз музика класна, мені подобається. Тому, я не шкодую, що вийшла в такий мороз», — зізнається Катерина Жданова.

Протягом вечора глядачі слухали порцію джазових композицій у виконанні сузір’я «Блюз», Delicats, Володимира Соляника та Інеси Іваницької.

«Взагалі в Америці і Європі Christmas jazz — окремий плейлист святкового джазу, який в Європі та Америці святкують, як головна подія року. Тому очікуємо, що і у житомирян буде таке свято щорічно, різдвяно-казковий настрій. До того ж цей концерт, як закриття Різдвяного ярмарку, який вже місяць дарує житомирянам свято. Ми хочемо, щоб замість крапки був знак оклику», — каже співорганізатор фестивалю «Різдвяний джаз» Сергій Твардовський.Відео: Фестиваль «Різдвяний джаз» на майдані у Житомирі

Оставить комментарий