Елітні авто, будинки та квартири: чим володіє спійманий на хабарі в 47 тисяч доларів СБУшник

5


Журналісти попорпалися в реєстрі майнових прав України, щоб з’ясувати, наскільки «бідно» живе сім’я Олександра Карамушки — майора контррозвідки СБУ, спійманого на величезній хабарі.

Як виявилося, Олександр Карамушка є вельми заможним українцем. Правда, з виданим на території Криму паспортом.

Офіцер СБУ володіє будинком площею 296 «квадратів» в селищі Вишеньки під Києвом, а також 18 сотками землі. Сам правоохраитель в суді, на якому йому обирали запобіжний захід, оцінив цю нерухомість в 300 тисяч доларів, але пояснив, що купив лише порожню ділянку за куди менші гроші, а будинок побудували зусиллями родичів.

Насправді ж, обвинувачений у хабарництві СБУшник збрехав, оскільки землю він купив в грудні 2015-го. Будинок стояв на цій території ще в 2009-му, про що свідчать знімки з супутника Google.

Крім того, Карамушка купив 141-метрову квартиру в будинку на Протасовому Яру, 8 в 2012-му році, а через чотири роки переоформив житло на матір Ларису, яка була головою департаменту фінансів Київської облдержадміністрації. У минулому році цю нерухомість переписали на Карину Маслак, а потім продали. До речі, Маслак раніше була прописана за тими ж адресами, що і Карамушка, і, швидше за все, полягає в родинних зв’язках з нечистим на руку правоохоронцем. Переоформили ж квартиру для того, щоб її не декларувати.

У цьому ж будинку володіла нежитловий площею і дружина хабарника Юлія. У лютому 2016-го її продали чолі відділу оперативного реагування Київської митниці Михайлу Редько. Згідно з його е-декларації, нерухомість пішла за 400 тисяч гривень, але ринкові ціни на подібну площа стартують від 140 тисяч доларів.

Мати Карамушки володіє 57-метрової квартирою на Печерську. Її чиновниці подарували в 2014-м.

З транспортних засобів викритий у злочині СБУшник володіє Toyota Land Cruiser 2011 року, а його дружина Юлія — Skoda Octavia А5 2012 року випуску. Загальна вартість цих машин зараз становить понад 50 тисяч доларів.

«>

Источник

Оставить комментарий