“Допомогли”: шахраї зняли більше 10 тисяч гривень з банківської картки хворого, якому пообіцяли перерахувати гроші

1


Фото: мережа Інтернет

28 Лютого 2017,
18:05
Коментувати

49

  Автор: Вікторія Кос

Десятки людей на Житомирщині щоденно стають жертвами шахраїв. “Врятувати” сина, повідомити деталі свого рахунка “банківському працівнику” чи “придбати” товар у псевдопродавця – це найпоширеніші схеми, за допомогою яких виманюють гроші у довірливих людей. Однак вершиною цинізму став випадок, коли шахраї попросили в людини реквізити банківської картки, щоб перерахувати кошти на лікування, натомість не переказали кошти, а навпаки – зняли.

“27 лютого – жителі Житомирщини так само нерозважливо віддають значні кошти, збагачуючи шахраїв.

У Житомирі:

— “син скоїв ДТП” – жінка передала тисячу доларів водію таксі (посередник без знань про замовника);

— пенсіонерка продавала меблі (“м’який куточок”) через “ОLX” – меблі забрали, а гроші, 7 тис. 500 грн, не перерахували;

— вершина цинізму – невідомий у телефонній розмові попросив реквізити рахунка для переказу коштів на лікування, натомість згодом з нього зняли 12 тис. 500 грн.

Крім того, у Житомирському та Коростишівському районах “попрацювала служба безпеки банку”. У результаті люди позбулися загалом майже 5 тис. грн з власних рахунків”, – повідомила керівник прес-служби ГУНП в Житомирській області  Алла Ващенко.

Нагадаємо, що поліція розкрила основні хитрощі шахраїв та закликала громадян бути пильнішими, але ситуація з шахраями залишається досить проблематичною. 15 лютого людей ошукали приблизно на 35 тисяч гривень, а вже за добу апетит шахраїв суттєво зріс і вони ошукали людей уже більш ніж на 550 тис. гривень.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий