До річниці з дня народження письменника та археолога Олега Ольжича в Житомирі створювати мурал з його зображенням

4


Фото: Микола Слюсар

8 Грудня 2017,
10:21
Коментувати

2

Автор: Микола Слюсар

У Житомирі відбудеться мистецький проект «Велич особистості: Олег Ольжич». Проект присвячений 111-ій річниці з дня народження письменника. Захід буде проводитись спільно із громадською організацією «Цілком природно».

Організація «Цілком природно» працює в напрямку популяризації націоналістів та героїв України з 2014 року. У 2014 році був розпочатий проект «Герої Поліського краю». Зараз у кожній школі міста є афіші, які виставлені в кабінетах історії. У 2016 році організація виготовила виставку, яку зараз можна часто бачіті на подіях національного спрямуванння.

«У цьому році ми нікого проект «Пам’ять пам’ятаємо історію – маємо майбутнє», коли способом реклами на бігбордах ми популяризуємо історичних діячів та патріотів України, житомирян і не тільки, які боролися і гинули за незалежність України. У продовження святкування 111-ої річниці Олега Ольжича ми хочемо зробити спільно з управлінням культури за ініціативи наших партнерів ми будемо робити мурал – це велике зображення на стіні з зображенням Олега Ольжича. До цього муралу також буде долучено проведення масштабної медіа-кампанії в соціальних мережах та росповсюдження друкованих матеріалів у школи міста саме про Олега Ольжича, про його внесок не тільки в українську літературу, а і в державотворення», – зазначив голова ГО «Цілком природно» Ілля Грицанюк.

Також житомиряни зможуть підписатись на акаунт Олега Ольжича у Instagram.

Рішення про проведення мистецького проекту «Велич особистості: Олег Ольжич» прийняли 6 грудня під час засідання виконкому.

Оставить комментарий