Дніпропетровська обласна лікарня ім. І. в. Мечникова купить рукавички у фірми «ІГАР» на суму майже 415 тис грн

1


30 травня 2017 року Комунальний заклад «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І. в. Мечникова» провело конкурс на закупівлю медичних матеріалів (рукавичок) через систему електронних закупівель «Prozorro». За результатами було акцептована пропозиція ТОВ «ІГАР» з сумою закупівлі майже 415 тисяч гривень.

Всього в аукціоні брали участь 6 компаній – ТОВ «ІГАР», ТОВ «Віджі Медікал», ТОВ «Пріоритет-Л», ПВКП «Валлента», ТОВ «СМС-УК» і ТОВ «Медтайм».
За результатами конкурсу було укладено договір на закупівлю медичних матеріалів (рукавичок) з ТОВ «ІГАР» на суму 414 817,60 гривень.

Також, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» —https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/19243202/, Громадської організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що переможець торгів – ТОВ «ІГАР», створено в листопаді 1992 року зі статутним капіталом 375,00 гривень. Засновниками підприємства значаться Сергій Надєждін і Василь Буткевич. Підприємство почало брати участь у закупівлях ще з березня 2009 року.

Вищевказаний аукціон, пройшов без видимих порушень, однак так буває далеко не завжди і у випадку якщо Ви все-таки зіткнулися з дискримінацією або порушеннями прав, закликаємо повідомляти про такі факти в Громадську організацію «Верховенство права» на електронну пошту http://verhovenstvo.com/contacts.

 

Источник

Оставить комментарий