Депутати з БПП і НФ потрапили у великий скандал хабарний

0

19 червня детективи Національного антикорупційного бюро України за підозрою в отриманні хабара затримали охоронця народного депутата з фракції Блоку Петра Порошенка Борислава Розенблата. $200 тис. призначалися самому Розенблату та депутату Верховної Ради від фракції «Народний фронт» Максима Полякова, передає Гордон з посиланням на джерело в Національному антикорупційному бюро.

За даними ЗМІ, охоронця Розенблата затримали в момент отримання готівкових грошових коштів у київському ресторані «Три виделки». Гроші призначалися Розенблату, а також депутату Ради Максима Полякова (фракція «Народний фронт»).

За інформацією нардепа від БПП Сергія Лещенка, хабар передавали за вирішення питання щодо ліцензування видобутку бурштину.

«НАБУ давно вело Розенблата, а подібний «контакт» з підприємцем не вперше. Сам Розенблат сказав, що гроші його охороні… «підкинули». За моєю інформацією, НАБУ буде готувати в Раду подання на позбавлення Розенблата депутатської недоторканності», – написав Лещенко.

Розенблат називає затримання провокацією.

«Хочу сам зрозуміти, що відбувається. Все відбувалося за моєю спиною. Звинувачують у тому, що мій охоронець отримав $200 тис. Йому всунули якусь сумку і сказали, що це передається мені. Потім було НАБУ. Моя позиція така: це провокація, причому вона планувалася давно. Будемо чекати, коли розберуться, і діяти в рамках законодавства», – сказав він.

Источник

Оставить комментарий