Ціни на ринку Житомира різняться: сезон літніх фруктів у розпалі, весняні овочі здають позиції (ФОТОРЕПОРТАЖ)

3


Фото: Денис Константинов

31 Травня 2017,
16:04
Коментувати

20

  Автор: Олена Андрійчук

Час летить, приходить літо, і ціни на овочі повзуть донизу, а на фрукти – піднімаються вгору. Сезон відкривають черешні, персики, нектарини, абрикоси – усе це літнє задоволення коштує недешево. Порівняно із серединою весни подешевшала полуниця, огірки, капуста, картопля. На ринках Житомира можна знайти свіжу моркву, молодий кабачок та цвітну капусту.

“Була на ринку, купила капусту, огірки, зелень – ціни радують, бо не дорого. На ранню черешню та інші фрукти ціна зависока,  і якість у них, напевно, не дуже. Я почекаю більш доступної ціни й сезону на ці фрукти”, – говорить житомирянка Алла Іванівна.

Продавці на ринку стверджують, що покупці підходять та жаліються, що все дорого, по сто разів передивляються та обнюхують усе, щоб обрати якомога якісніший товар, а також часто запитують про те, звідки привезені ті чи інші продукти.

“Надворі підвищується температура, а в нас усе-таки рослинний товар, і він має властивість псуватися, якщо кожен буде передивлятися по кільканадцять разів і чіпати все руками. На весь товар є сертифікати якості, усе перевірено, тому боятися нітратів чи ще чогось не варто”, – розповідає продавець Ірина Зущик.

Кожен знає, що на ринку можна знайти все – від овочів до фруктів, поторгуватися, скуштувати й наїстися, поки обереш, що хотів придбати. Під час вибору товару слід не лише керуватися смаковими вподобаннями та товарним виглядом, а й перевіряти якість.

Оставить комментарий