Член Вищої кваліфікаційної комісії суддів Михайло Макарчук виносив неправосудні рішення на посаді судді (документ)

2


Член ВККС Михайло Макарчук, серед іншого, відомий широкому загалу як «латифундист»

Так, нещодавно у ЗМІ з’єднання з’явилася інформація, що «Помічник судді апеляційного суду Полтавської області, а за сумісництвом — син члена Вищої кваліфкомісії суддів Макарчука Михайла Сергій Макарчук випробовує свої сили на призначення суддею вперше. Декларація кандидата на посаду судді більш ніж скромна: вказана лише квартира у Полтаві, право власності на яку виникло у 2008-му році, а також авто Daewoo Lanos 2005-го року випуску.

Натомість у батька кандидата декларація більш красномовна: у матері Макарчука — майже 6 га землі на Волині, у дружини Наталі — близько 3-х га землі у Полтавській області, притому що дохід від надання майна в оренду обидві жінки декларують дуже скромний — близько 84-х тисяч гривень один на двох. Рік тому у власності подружжя з’єднання явилася квартира у Києві та авто Ford Kuga за майже 1 мільйон гривень».

Нашу ж увагу привернули факти діяльності Макарчука Михайла на посаді судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних та кримінальних справ.

Так, будучи суддею, Михайло Макарчук не гребував питанням ухвалення неправосудних рішень, і не виключено, що з мотивів отримання неправомірної вигоди. Про це свідчить інформація, викладена у відповідній заяві про злочин.

 

«>

«>

«>

«>

«>

«>

«>

«>

Водночас, виникає інше, цілком закономірне питання — як такі особини як Михайло Макарчук, які самі не підтвердили здатність здійснювати правосуддя в суді, фактично виносили неправосудні рішення, і декларація яких містить відверто корупційну складову можуть когось оцінювати? Натомість варто пам » ятати, що заробітна плата членів ВККС 225 тисяч гривень на місяць. При чому все що їх дійсно цікавіть, як можемо бачіті на прикладі Михайла Макарчука, — це забезпечити кар’єр єрне зростання своїм дітям

Олег Бойко

«>

Источник

Оставить комментарий