Чиновник «Укртрансбезопасности» попався на водінні в нетверезому вигляді

4


Співробітник «Укртрансбезопасности» був затриманий поліцією за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

В той час, як вся країна щодня переживає нові і нові жертви на дорозі з вини п’яних водіїв, чиновник, чия роль зводиться до того, що б зробити дороги безпечнішими, дозволив собі сісти за кермо п’яним.

Щодо завідуючого відділом Миколаївського управління «Укртрансбезпеки» в Миколаївській області Сергія Мандрики складено протокол за ст. 130 АКУ за керування автомобілем у нетверезому стані.

Протокол стосовно Мандрики був складений ще 3 серпня, проте цей факт ретельно приховувався і став відомий тільки зараз.

Як вдалося з’ясувати «Новинам-N», ситуація вийшла наступна. Близько 23.00 3 серпня Мандрика на службовому автомобілі Деу Ланос держномер АА54-44КН приїхав на габаритно-ваговий комплекс, розташований на трасі Миколаїв-Ульянівка» в с. Гур’ївка. Коли відповідальний працівник НТБ вийшов з автомобіля, що чергували на ГВК поліцейські зафіксували у нього візуальні ознаки алкогольного сп’яніння.

Поліцейські запропонували Мандрыке пройти огляд на предмет сп’яніння, проте той відмовився. Тоді, згідно з Законом, стосовно нього було складено протокол за ст. 130 Адмінкодексу України «Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

Сам Сергій Васильович у телефонній розмові з кореспондентом «Новин-N» заявив, що був тверезим. Що ж стосується відмови пройти огляд, так це тому, що він, Мандрика, знає, що «тестери всі ці не пройшли перевірку…». І їхав він, мовляв, на автомобілі, «належить одному», і на ГВК заїхав «випадково». Ще Мандрика стверджував, що страждає гіпертонічною хворобою, через що у нього «очі завжди червоні» (майже як у Гоголя «…в дитинстві мамка його забила, і з тих пір від нього віддає трохи водкою»).

Як би там не було, а адмінпротокол за ст. 130 Адмінкодексу щодо Мандрики вже передано для розгляду у Інгульський (Ленінський ) районний суд Миколаєва. Розгляд справи обіцяє бути цікавим — не часто відносно високопоставленого чиновника, та ще відповідає за безпеку на дорогах, складаються протоколи з самої ганебної для будь-якого нормального водія статті Адмінкодексу.

«>

12.08.2018
02:08
Источник

Оставить комментарий