Чи можлива в Україні справжня хунта

1Фото: apostrophe.ua

Чи зможе українська армія породити лідера, що наведе лад у нашому олігархічному болоті. Про це розмірковує у своїй колонці на сайті «Еспресо» журналіст Богдан Буткевич.

Про хунту в Україні заговорила останнім часом не тільки російська пропаганда, а й широкі маси населення. Які відчувають незадоволення тим, що коїться в країні. Ми зараз не про «радянопітеків», які ностальгують на «совок» і хочуть до міфічної «матушкі-расєі». А й про адекватну проукраїнську більшість, яка чітко висловлюється в усіх опитуваннях громадської думки: країна рухається не туди. Власне, це не дивно.

Адже головне завдання Революції Гідності так і не вирішене. Це завдання – не знесіння режиму Януковича як такого, а повний демонтаж всього постколоніального олігархічно-люмпенського ладу, побудованого в Україні протягом 25 років. Й який, за дрібними виключеннями, майже не зазнав змін за постмайданні роки.

Так само зберігається система, коли купка олігархів збагачується за рахунок всієї країни, зберігаючи монополію на все, що приносити серйозні гроші. Змінюється хіба прізвище того, хто є головним. На кардинальні зміни нинішня владна конфігурація так і не пішла і вже не піде – це абсолютно зрозуміло.

Середній клас все так само упосліджений та кволий, не має свого представництва в політиці. Й абсолютно не ясно, хто може переламати хребта цій системі, на диво живучій та витривалій. А сильну руку українське суспільство хоче давно. Тому чимало людей, навіть мислячих, почали задумуватися про хунту.

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий