Це більше, ніж Крим: у РФ жахнулися від наслідків власної агресії в Україні

3


У Російській Федерації визнали, що втратили після анексії анексованого українського півострова Крим більше, ніж «придбали»

Про це повідомила журналістка Юлія Латиніна.

«Яндекс» втратив ринок України, тому що всі російські цифрові компанії втратили ринок України… Ось так якось подумаєш: «чого Ми отримали в результаті всього нашого хуліганства?» Ну добре, Крим. Ще що? Південну Осетію, Донбас, які ми утримуємо? А ось чого ми втратили? Ми втратили весь цифровий ринок України. «Яндекс» не отримає Литву. І так далі», — зазначила вона.

Більш того, за словами Латиніної, російська агресія проти України виглядає так, немов «ми поміняли вівцю на ціле стадо».

«Цифрова монополія Росії на пострадянському просторі, яка була практично реальна, вона значила для Росії як спосіб інтеграції пострадянського простору набагато більше, ніж будь Крим. Ось це ми, знаєте, поміняли вівцю на ціле стадо», — підкреслила вона.

Додамо, українцям в мережі показали, що на вулицях анексованого українського півострова Крим їздить «постапокаліптичний» вантажівка. Відповідні фото опублікував місцевий блогер під ніком «Кримський бандерівець».

«Крим. В Алушті ось така шняга варто», — зазначив він.

Facenews

Оставить комментарий