Будьте обережні: киян попередили про розлучення в громадському транспорті

4


Під час поїздки в автобусі 114 за маршрутом вул. Милославська — Залізничний вокзал «Центральний» пасажири намагалися купити квитки на проїзд.

Втім, водій відмовився продавати талони, тому що був упевнений контролю не буде.

Кондуктор у салоні був відсутній. Після кількох зупинок транспорт зайшов контролер, який почав перевіряти безбілетників і вимагав сплатити штраф. Така підстава від водія обурило киян. Вони влаштували справжні розбірки і вигнали контролера.

У групі «Транспорт Києва» в Facebook з’явилися коментарі, про схожі ситуації по тому ж маршруту. Користувачі мережі запідозрили водіїв і контролерів у спланованою схемою обману. Нібито контролери точно знали, що у пасажирів немає квитків. Також в коментарях до посту десяток людей поділилися подібними інцидентами в громадському транспорті.

Одна з передплатників під ніком Жерек Райнер прокоментувала.

«29 автобусі періодично стикаюся з такою ситуацією. Кондуктори на маршруті відсутні. Але якщо у водія немає талона то як оплатити проїзд? Машини їздять з періодичністю 20-40 хвилин. Що ж тоді виходити з транспорту і чекати інший, але це не вихід».

Втім, не обійшлося і без коментарів, в яких зазначено.

«Завжди можна знайти спосіб оплатити проїзд».

На кожній зупинці можна побачити оголошення про те, що обов’язок пасажира купити талон. Їх можна придбати у водія, кондуктора громадського транспорту та на зупинках. Інакше, вас оштрафують контролери, які стоять на одній із зупинок.

«>

Источник

Оставить комментарий