Брати Шумахери в Житомирі змусять розсміятися навіть самого сумного глядача

3


12 квітня самий ексцентричний дует сучасності, «Брати Шумахери», презентуватимуть у Житомирі нову концертну програму «Шумастгоуон»

Як розповіли «Журналу Житомира» організатори, гостей чекає тільки добірний, неймовірно вишуканий гумор, актуальні жарти на злободенні теми, багато музики і позитиву.

Адже не дарма кажуть, що талановиті люди талановиті у всьому – це і доводять «Брати Шумахери». Вони і жартують, і співають, і пародіюють. А скільки у них ще нерозкритих талантів! Яких? Про це глядач і дізнається на концерті #шумастгоуон.

В рамках концертах будуть представлені кращі жарти за всю історію творчості дуету. Неймовірні пародії на відомих співаків, політиків та інших відомих людей не можна охарактеризувати інакше, ніж «не в брову, а в око».

Дуже смішні мініатюри змусять розсміятися навіть самого сумного глядача, адже у своїх жартах Брати Шумахери підкреслюють головне, місцями невловиме і ледь помітне, але важливе і необхідне. А музичні номери, як показує досвід попередніх концертів, змушують танцювати, підспівувати і просто веселитися.

Сукупність цих вибухонебезпечних складових на концертах Братів Шумахерів, в кінцевому рахунку підривають зал в єдиному пориві оплесків, емоцій і незабутніх вражень.
 

Під псевдонімом «Брати Шумахери» виступають Сергій Цвиловский і Юрій Великий — досить молоді, але вже полюбилися публіці, артисти.

«Брати Шумахери — герої найбільш рейтингових гумористичних телепроектів України, таких як «Бійцівський клуб», «Вечірній Київ» та «Вечірній квартал». В ефірі телеканалу «Україна» завойовують аудиторію у своїй однойменній телепрограмі «Шоу Братів Шумахерів».

 
#Шумастгоуон

12 квітня, 19:00
Драматичний театр ім. В. Кочерги
Квитки: від 100 до 280 грн.

Забронювати квиток за телефонами:
+38 (067) 410-12-60,
+38 (093) 309-19-69

Оставить комментарий