«Боинг-777» был сбит над Донбассом из российского ЗРК «Бук», — Госдеп США

3

У США вважають, що малайзійський літак «Боїнг-777» MH17 був збитий в небі над Донбасом з російського ЗРК «Бук». Про це заявили в прес-службі Держдепартаменту США.

Американці заявили, що готові допомагати в розслідуванні катастрофи.

«США продовжуватимуть підтримувати зусилля Спільної міжнародної слідчої групи і закликають інші держави до співпраці в повній мірі для того, щоб забезпечити притягнення відповідальних осіб до правосуддя», – йдеться в документі.

Крім того, в Держдепі з посиланням на Спільну міжнародну слідчу групу зазначили, що літак був збитий випущеної бойовиками ракети з російського «Бука».

«Ми вітаємо недавнє рішення групи передати справу до компетентного суду Нідерландів для притягнення до відповідальності тих, хто винен у цій трагедії. Ми цілком впевнені в здатності нідерландської системи кримінального судочинства забезпечити всебічність, об’єктивність і справедливість процесу», – йдеться в заяві.

Як стало відомо, підозрюваних у катастрофі малайзійського «Боїнга-777» будуть судити в Нідерландах за місцевим законодавством. Рішення про місце проведення судового процесу було прийнято спільно країнами з Міжнародної слідчої групи – Нідерландами, Україною, Бельгією, Малайзією та Австралією

Facenews

Оставить комментарий