Більше десяти маленьких житомирян отримали сертифікати для заняття іпотерапією (ВІДЕО)

0

Фото: ЖИТОМИР.today; ВІДЕО: СК-1

31 Травня 2017,
13:24
Коментувати

6

  Автор: Олена Андрійчук

Діти із серйозними діагнозами тепер мають можливість лікуватися та розвиватися завдяки спілкуванню з конями у відповідному центрі на території ЖНАЕУ. У центрі іпотерапії “Тріумф” для кожної дитини підбирають індивідуальну програму занять та навантаження. У середньому курс терапії триває три місяці.

“Через наш центр за останні роки пройшло понад 280 дітей. Основні діагнози – аутизм, ДЦП, психомовні порушення, порушення постави, гіперактивність та затримка психомовного розвитку. Багато діток, які прийшли маленькими, на сьогоднішній день уже самостійно навчилися ходити, розмовляти. Вони показують дуже гарні результати реабілітації від іпотерапії”, – розповіла президент благодійного фонду “Берегиня Полісся” Олеся Марчук.

Депутати Корольовської райради Житомира забезпечили абонементи на два курси іпотерапії для 12 маленьких житомирян із ДЦП. Один курс передбачає вісім занять. Загалом на терапію дітям виділили 32 тисячі гривень. Мами дітей, які займалися в центрі раніше, задоволені результатом.

Позитивна динаміка від іпотерапії помітна у 95 відсотків дітей залежно від діагнозу. Батьки та діти радіють, що зможуть далі займатися і здобувати нові результати.

 

 

Оставить комментарий