Бійці 14 ОМБР подарували Житомирському міському голові Сергію Сухомлина прапор подяки з підписами

8


Фото: Житомирська міська рада

18 Травня 2018,
14:56
Коментувати

4

За допомогу 14-ї окремій механізованій бригаді з’єднання єднання Сухопутних військ Збройних Сил України Житомирський міський голова Сергій Сухомлин отримав прапор подяки з підписами бійців. Про це повідомляє прес-служба Житомирсьої міської ради.

У бригаді перебувають на службі 11 житомирян.

«14 бригада третьої батареї артилерійського дивізіону передають Сергію Сухомлина прапор подяки за його допомогу нашим хлопцям. Він постійно підтримує нас, і ми, таким чином, висловлюємо йому свою вдячність», – заявив командир 3-ої батареї 14-ої ОМБР Андрій Поляков.

Міський голова подякував за подарунок від бійців 14 ОМБР.

«Допомога нашим захисникам на Сході – це наш обов’язок. Хлопці роблять все для того, щоб на нашій землі був мир», – сказав Сергій Сухомлин.

14-та окрема механізована бригада з’єднання єднання Сухопутних військ Збройних Сил України. Сформоване 1 грудня 2014 року з залишків розформованої 51-ї механізованої бригади й нових мобілізованих. Новостворена частина нагороди і почесні назви 51-ї бригади не успадкувала. За чисельністю більша за 51-шу бригаду, яка у свою чергу була найчисельнішою у складі Сухопутних військ України.

Бригада брала участь у звільненні Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного, Мар’яна їнки, Красногорівки, боях на Савур-Могилі та Дебальцевому.

Оставить комментарий