Батальйонні тактичні навчання резервістів на Житомирщині: десантування, рейдові та десантно-штурмові дії (ФОТО)

3


18 Травня 2018,
14:15
Коментувати

2

На Житомирщині відбулися батальйонні тактичні навчання з бойовою стрільбою та десантуванням окремого аеромобільного батальйону ДШВ ЗС України. Даний комплексний захід став вінцем підготовки особового складу оперативного резерву першої черги, який протягом місяця практично відновлював свої навички під час проходження навчальних зборів. Про це повідомляє прес-служба командування ДШВ ЗС України.

Дані навчання проходили у взаємодії з армійською авіацією Сухопутних військ та авіацією Повітряних Сил ЗС України. Практичний етап проведення навчань контролював командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський.

У ході тактичних навчань, підрозділами резервістів були відпрацьовані рейдові та десантно-штурмові дії, висування головних сил для знищення тактичного оперативного центру умовного противника та його об’єктів, розташування на місцевості, оборона рубежів тощо.

До речі, під час ведення десантно-штурмових дій, особовий склад відпрацював десантування посадочним способом із вертольотів Мі-8. Деякі підрозділи здійснювали його за допомогою спеціального обладнання «АДАПТОР-1м».

Один із підрозділів виконував завдання в якості тактичного повітряного десанту. Резервісти, які пройшли програму передстрибкової підготовки та виконували навчальні стрибки з парашутом з вертольоту, в рамках навчань практично здійснювали десантування з військово-транспортних літаків АН-26.

«Тактичний повітряний десант здійснив десантування в тил умовного противника, після чого перейшов до знищення відповідних об’єктів та утримання певних рубежів. Не зважаючи на те, що повітряний десант на 80 відсотків складався із резервістів, ми успішно виконали поставлені перед нами завдання. Люди серйозно віднеслися до навчань, показали свої старання та вміння», – розповів заступник командира підрозділу.

До речі, чимало резервістів після проходження навчальних зборів, вирішили повернутися на військову службу.

«У першу хвилю мобілізації, я служив у Житомирській десантній бригаді, згодом в спецназі. Пройшов чимало «гарячих» точок Донбасу. Подібні збори – проходжу вперше, і скажу відверто, що повністю задоволений. У ДШВ – все серйозно: потужна підготовка, стрибки з парашутом та навчання, умови яких максимально наближені до бойових. Тож я твердо вирішив знову стати до строю», – відзначає резервіст Олександр з Хмельниччини.

Для резервістів цього підрозділу батальйонно-тактичні навчання стали фінальним етапом підготовки. За кілька днів вони повернутися додому, та в разі потреби вони швидко зможуть стати на захист України.

Оставить комментарий