Активісти перетворили в балаган формування громадської ради при Житомирській ОДА. ВІДЕО

4

Вчора, 17 липня, в масштабний спір перетворилося установчі збори з формування нового складу громадської ради при Житомирській облдержадміністрації.

Раніше в Житомирську ОДА надійшло 96 заяв від бажаючих стати членами громадської ради, але 23 відмовили «із-за несвоєчасного усунення недоліків». Саме це і стало предметом спору.

Зокрема, представники громадських організацій Ігор Пиріжок та Ігор Малі заявили, що ініціативна група працювала непрозоро і несправедливо, допустивши ряд порушень при розгляді заяв. Після такої заяви група хлопців заблокувала трибуну, тому голосування, яким з 73 претендентів повинні були визначити 35 осіб, які увійдуть у новий громадська рада, не сталося.

Після півторагодинного спору і взаємних звинувачень учасники зібрання таки винесли на голосування 2 питання. Спочатку вони включили до складу ініціативної групи 5 осіб, які повинні перевірити документи від представників, які прагнуть увійти до громадської ради, але отримали відмову. А після цього більшість проголосувала за те, щоб перенести збори на тиждень.

 

«Ми домовилися про те, щоб перевірити 73 організації і допроверить або довключить ті організації, які не були допущені», — пояснила секретар ініціативної групи по формуванню громадської ради при Житомирській ОДА.

Оставить комментарий